صفحه اصلي > جشنواره ها > جشنواره گل طلایی 


 مراسم قرعه‌كشي جوايز 30 نفر از مشتركاني كه در طول مسابقات جام جهاني اقدام به پرداخت قبوض و خريد شارژ از طريق سامانه پرداخت غيرحضوري 2000 كرده بودند برگزار شد.


در اين مراسم كه با حضور علي عرب، معاون اداري، مالي و تداركاتي، محمدرضا بيدخام، معاون تجاري مديرعامل، محمد کاظم ستوده مدیر کل دفتر  بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ؛ محمدحسين جعفري نجف‌آبادي مديركل مهندسي عمليات ، عليرضا زحل ؛ مدير كل بازاريابي وولي ا... مقتدايي ،رييس اداره حفاظت و امنيت سيستم هاي ارتباطي و تعدادي از كارشناسان در محل ساختمان معاونت تجاري برگزار شد به تعداد30 نفر از مشتركاني كه قبوض خود را از طريق سامانه پرداخت غيرحضوري 2000 پرداخت نموده‌اند پلاك طلاي يك گرمي 2000 تعلق گرفت.


شايان ذكر است اين قرعه‌كشي بصورت تصادفي و رايانه اي توسط تعدادي از مديران و شركت‌كنندگان در مراسم صورت گرفت.

 اسامی برندگان خوش اقبال جشنواره گل طلایی

 

 *مشترکان عزیزی که نامشان در لیست ذیل قرار دارد در ساعت اداری به ساختمان شاهد واقع در بزرگراه کردستان- شیراز جنوبی- نبش سهیل - اتاق 421 مراجعه کرده و جوایز خود را دریافت نمایند.  

* پنج مشترک آخر لیست که با پرداخت قبوض آب و برق برنده شده اند دریافت اسامی آن ها نیازمند پی گیری های بیشتر از مراجع مربوطه است که از طرف سامانه 2000 در حال پی گیری است اما هم اکنون مشترکان با توجه به شناسه پرداخت قبض خود می توانند از برنده شدن خود اطلاع یابند. این اسامی به زودی طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

امتیازدهی
  • خرید شارژ همراه اول
  • خرید شارژ ایرانسل
  • خرید شارژ رایتل
  • خرید شارژ تالیا
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت اعتماد مبین ایرانیان می باشد.