صفحه اصلي > جشنواره ها > جشنواره خوش حسابی 


آغاز جشنواره خوش حسابی سامانه 2000

آغاز جشنواره خوش حسابی سامانه 2000 هم زمان با شروع دهه مبارک فجر 


مهندس محمدرضا بیدخام مدیر عامل شرکت اعتماد مبین ایرانیان اعلام کرد:

تمامی مشترکان عزیزی که قبوض تلفن ثابت، همراه اول، برق، گاز، آب، عوارض شهرداری و ... خود را در فاصله زمانی 12 بهمن 1393 تا 12 اردیبهشت 1394 از طریق سامانه 2000 پرداخت کنند و یا در این بازه اقدام به خرید شارژ اعتباری همراه اول نمایند، در قرعه کشی بزرگ جشنواره شرکت خواهند کرد .

 وی افزود : تمامی مشترکانی که در بازه زمانی فوق اقدام به پرداخت قبوض و یا خرید شارژ از سامانه 2000 نمایند با هر بار پرداخت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب ضمن افزایش امتیاز های خود شانس خود برای برنده شدن جوایز بزرگ این جشنواره را افزایش خواهند داد.جوایز ارزنده این جشنواره :
لازم به ذکر است مبنای امتیاز دهی به شرح ذیل است :

 

امتیاز به کارتهای بانکی عضو شتاب که پرداخت از طریق آ ن‌ها صورت گرفته، تعلّق خواهد گرفت . بدین معنا که هر مشترک می تواند با پرداخت تعداد قبض بیشتری به وسیله یک کارت بانکی، امتیاز کارت خود را به شرح جدول زیر افزایش داده تا شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی داشته باشد.
نکته قابل توجه این است که حداکثر امتیاز قابل کسب برای هر کارت بانکی 50  امتیاز بوده و هر مشترک بنا بر امتیاز کسب شده تا انتهای جشنواره در گروه مربوطه( به شرح ذیل ) در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

  • خرید شارژ همراه اول
  • خرید شارژ ایرانسل
  • خرید شارژ رایتل
  • خرید شارژ تالیا
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت اعتماد مبین ایرانیان می باشد.